ព័ត៌មានថ្មីៗ | សកម្មភាពថ្នាក់ដឹកនាំ | សកម្មភាពរដ្ឋមន្ត្រីឯកឧត្តមរដ្ឋមន្ត្រី ហួត ហាក់ អញ្ជើញសំណេះសំណាលជាមួយបេក្ខជន និងបេក្ខនារីជ័យលាភីអាហារូបករណ៍ចំនួន ១៧រូប ទៅសិក្សានៅប្រទេសអូស្ត្រាលីព័ត៌មានថ្មីៗ | សកម្មភាពថ្នាក់ដឹកនាំ | សកម្មភាពរដ្ឋមន្ត្រីជំនួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងាររវាងឯកឧត្តមរដ្ឋមន្ត្រី ហួត ហាក់ ជាមួយលោក MICHAEL W. FAHEY ផលិតករភាពយន្តពីក្រុមហ៊ុន Bright Bay Creativeព័ត៌មានថ្មីៗ | សកម្មភាពក្រសួង | សកម្មភាពថ្នាក់ដឹកនាំ | សកម្មភាពរដ្ឋមន្ត្រីជំនួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ រវាង ឯកឧត្តមរដ្ឋមន្ត្រី ហួត ហាក់ និងលោកបណ្ឌិត អ៊ិន ចាន់នី ប្រធាននាយកប្រតិបត្តិ ធនាគារ អេស៊ីលីដា ភីអិលស៊ីព័ត៌មានថ្មីៗ | សកម្មភាពថ្នាក់ដឹកនាំ | សកម្មភាពរដ្ឋមន្ត្រីឯកឧត្តម ហួត ហាក់ រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងទេសចរណ៍ បានអនុញ្ញាតជូនអគ្គកុងស៊ុលកិត្តិយសចំនួន៨រូប ចូលជួបសម្តែងការគួរសមនិងពិភាក្សាការងារព័ត៌មានថ្មីៗ | សកម្មភាពថ្នាក់ដឹកនាំ | សកម្មភាពរដ្ឋមន្ត្រីកិច្ចប្រជុំពិភាក្សាការងាររវាងក្រសួងទេសចរណ៍ ជាមួយគណៈកម្មការ អប់រំ យុវជនកីឡា ធម្មការ សាសនា វប្បធម៌ វិចិត្រសិល្បៈ និងទេសចរណ៍ នៃព្រឹទ្ធសភា (គណៈកម្មការទី៧)ព័ត៌មានថ្មីៗ | សកម្មភាពថ្នាក់ដឹកនាំ | សកម្មភាពរដ្ឋមន្ត្រីកិច្ចសហប្រតិបត្តិការលើវិស័យទេសចរណ៍រវាងកម្ពុជា-ចិន ដើម្បីទាក់ទាញទេសចរចិនឱ្យមានកំណើនជាលំដាប់នៅកម្ពុជាបុណ្យទន្លេ | បុណ្យទន្លេ ២០២៥ | ព័ត៌មានថ្មីៗ | សកម្មភាពថ្នាក់ដឹកនាំ | សកម្មភាពរដ្ឋមន្ត្រីព្រឹត្តិការណ៍បុណ្យទន្លេ នៅខេត្តតាកែវ ៣ថ្ងៃ ទាក់ទាញបានប្រជាពលរដ្ឋ និងភ្ញៀវទេសចរ ចូលរួមជាង៣៥ម៉ឺននាក់ ខណៈសន្ដិសុខសណ្ដាប់ធ្នាប់ប្រព្រឹត្តទៅដោយរលូនបុណ្យទន្លេ | បុណ្យទន្លេ ២០២៥ | ព័ត៌មានថ្មីៗ | សកម្មភាពថ្នាក់ដឹកនាំ | សកម្មភាពរដ្ឋមន្ត្រីឯកឧត្តមរដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងទេសចរណ៍និងលោកជំទាវ រួមជាមួយឯកឧត្តមអភិបាលខេត្តតាកែវ អញ្ជើញទស្សនាស្តង់ពិព័រណ៍ក្នុងព្រឹត្តិការណ៍បុណ្យទន្លេបុណ្យទន្លេ | បុណ្យទន្លេ ២០២៥ | ព័ត៌មានថ្មីៗ | សកម្មភាពថ្នាក់ដឹកនាំ | សកម្មភាពរដ្ឋមន្ត្រី | សម្ដេចមហាបវរធិបតីសម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្ត្រីនៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ថ្លែងកោតសរសើរក្រសួងទេសចរណ៍ ក្រសួងស្ថាប័នពាក់ព័ន្ធ និងរដ្ឋបាលខេត្តតាកែវ ដែលបានរួមគ្នារៀបចំព្រឹត្តិការណ៍បុណ្យទន្លេបានល្អបុណ្យទន្លេ | បុណ្យទន្លេ ២០២៥ | ព័ត៌មានថ្មីៗ | សកម្មភាពថ្នាក់ដឹកនាំ | សកម្មភាពរដ្ឋមន្ត្រី | សម្ដេចមហាបវរធិបតីសម្តេចធិបតីនាយករដ្ឋមន្ត្រី អញ្ជើញទស្សនាស្តង់ពិព័រណ៍ក្នុងព្រឹត្តិការណ៍បុណ្យទន្លេបុណ្យទន្លេ | បុណ្យទន្លេ ២០២៥ | ព័ត៌មានថ្មីៗ | សកម្មភាពថ្នាក់ដឹកនាំ | សកម្មភាពរដ្ឋមន្ត្រីពិធីប្រុងពលី ដើម្បីសុំសេចក្តីសុខសម្រាប់ព្រឹត្តិការណ៍បុណ្យទន្លេលើកទី៩ នៅខេត្តតាកែវ និងពិធីបណ្តែតកន្ទោងបុណ្យទន្លេ | បុណ្យទន្លេ ២០២៥ | ព័ត៌មានថ្មីៗ | សកម្មភាពថ្នាក់ដឹកនាំ | សកម្មភាពរដ្ឋមន្ត្រីភ្ញៀវទេសចរជាតិ និងអន្តរជាតិបានធ្វើដំណើរកម្សាន្ត និងទស្សនាព្រឹត្តិការណ៍បុណ្យទន្លេលើកទី៩ Posts pagination 1 2 3 4 … 51 Next Page
ព័ត៌មានថ្មីៗ | សកម្មភាពថ្នាក់ដឹកនាំ | សកម្មភាពរដ្ឋមន្ត្រីឯកឧត្តមរដ្ឋមន្ត្រី ហួត ហាក់ អញ្ជើញសំណេះសំណាលជាមួយបេក្ខជន និងបេក្ខនារីជ័យលាភីអាហារូបករណ៍ចំនួន ១៧រូប ទៅសិក្សានៅប្រទេសអូស្ត្រាលី
ព័ត៌មានថ្មីៗ | សកម្មភាពថ្នាក់ដឹកនាំ | សកម្មភាពរដ្ឋមន្ត្រីជំនួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងាររវាងឯកឧត្តមរដ្ឋមន្ត្រី ហួត ហាក់ ជាមួយលោក MICHAEL W. FAHEY ផលិតករភាពយន្តពីក្រុមហ៊ុន Bright Bay Creative
ព័ត៌មានថ្មីៗ | សកម្មភាពក្រសួង | សកម្មភាពថ្នាក់ដឹកនាំ | សកម្មភាពរដ្ឋមន្ត្រីជំនួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ រវាង ឯកឧត្តមរដ្ឋមន្ត្រី ហួត ហាក់ និងលោកបណ្ឌិត អ៊ិន ចាន់នី ប្រធាននាយកប្រតិបត្តិ ធនាគារ អេស៊ីលីដា ភីអិលស៊ី
ព័ត៌មានថ្មីៗ | សកម្មភាពថ្នាក់ដឹកនាំ | សកម្មភាពរដ្ឋមន្ត្រីឯកឧត្តម ហួត ហាក់ រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងទេសចរណ៍ បានអនុញ្ញាតជូនអគ្គកុងស៊ុលកិត្តិយសចំនួន៨រូប ចូលជួបសម្តែងការគួរសមនិងពិភាក្សាការងារ
ព័ត៌មានថ្មីៗ | សកម្មភាពថ្នាក់ដឹកនាំ | សកម្មភាពរដ្ឋមន្ត្រីកិច្ចប្រជុំពិភាក្សាការងាររវាងក្រសួងទេសចរណ៍ ជាមួយគណៈកម្មការ អប់រំ យុវជនកីឡា ធម្មការ សាសនា វប្បធម៌ វិចិត្រសិល្បៈ និងទេសចរណ៍ នៃព្រឹទ្ធសភា (គណៈកម្មការទី៧)
ព័ត៌មានថ្មីៗ | សកម្មភាពថ្នាក់ដឹកនាំ | សកម្មភាពរដ្ឋមន្ត្រីកិច្ចសហប្រតិបត្តិការលើវិស័យទេសចរណ៍រវាងកម្ពុជា-ចិន ដើម្បីទាក់ទាញទេសចរចិនឱ្យមានកំណើនជាលំដាប់នៅកម្ពុជា
បុណ្យទន្លេ | បុណ្យទន្លេ ២០២៥ | ព័ត៌មានថ្មីៗ | សកម្មភាពថ្នាក់ដឹកនាំ | សកម្មភាពរដ្ឋមន្ត្រីព្រឹត្តិការណ៍បុណ្យទន្លេ នៅខេត្តតាកែវ ៣ថ្ងៃ ទាក់ទាញបានប្រជាពលរដ្ឋ និងភ្ញៀវទេសចរ ចូលរួមជាង៣៥ម៉ឺននាក់ ខណៈសន្ដិសុខសណ្ដាប់ធ្នាប់ប្រព្រឹត្តទៅដោយរលូន
បុណ្យទន្លេ | បុណ្យទន្លេ ២០២៥ | ព័ត៌មានថ្មីៗ | សកម្មភាពថ្នាក់ដឹកនាំ | សកម្មភាពរដ្ឋមន្ត្រីឯកឧត្តមរដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងទេសចរណ៍និងលោកជំទាវ រួមជាមួយឯកឧត្តមអភិបាលខេត្តតាកែវ អញ្ជើញទស្សនាស្តង់ពិព័រណ៍ក្នុងព្រឹត្តិការណ៍បុណ្យទន្លេ
បុណ្យទន្លេ | បុណ្យទន្លេ ២០២៥ | ព័ត៌មានថ្មីៗ | សកម្មភាពថ្នាក់ដឹកនាំ | សកម្មភាពរដ្ឋមន្ត្រី | សម្ដេចមហាបវរធិបតីសម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្ត្រីនៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ថ្លែងកោតសរសើរក្រសួងទេសចរណ៍ ក្រសួងស្ថាប័នពាក់ព័ន្ធ និងរដ្ឋបាលខេត្តតាកែវ ដែលបានរួមគ្នារៀបចំព្រឹត្តិការណ៍បុណ្យទន្លេបានល្អ
បុណ្យទន្លេ | បុណ្យទន្លេ ២០២៥ | ព័ត៌មានថ្មីៗ | សកម្មភាពថ្នាក់ដឹកនាំ | សកម្មភាពរដ្ឋមន្ត្រី | សម្ដេចមហាបវរធិបតីសម្តេចធិបតីនាយករដ្ឋមន្ត្រី អញ្ជើញទស្សនាស្តង់ពិព័រណ៍ក្នុងព្រឹត្តិការណ៍បុណ្យទន្លេ
បុណ្យទន្លេ | បុណ្យទន្លេ ២០២៥ | ព័ត៌មានថ្មីៗ | សកម្មភាពថ្នាក់ដឹកនាំ | សកម្មភាពរដ្ឋមន្ត្រីពិធីប្រុងពលី ដើម្បីសុំសេចក្តីសុខសម្រាប់ព្រឹត្តិការណ៍បុណ្យទន្លេលើកទី៩ នៅខេត្តតាកែវ និងពិធីបណ្តែតកន្ទោង
បុណ្យទន្លេ | បុណ្យទន្លេ ២០២៥ | ព័ត៌មានថ្មីៗ | សកម្មភាពថ្នាក់ដឹកនាំ | សកម្មភាពរដ្ឋមន្ត្រីភ្ញៀវទេសចរជាតិ និងអន្តរជាតិបានធ្វើដំណើរកម្សាន្ត និងទស្សនាព្រឹត្តិការណ៍បុណ្យទន្លេលើកទី៩