ឆ្នាំនៃការផ្លាស់ប្តូរប្រជាជន និងប្រជាជនកម្ពុជា-ចិន ២០២៤ ពត៌មាន និងសកម្មភាព ព័ត៌មានថ្មីៗ | សកម្មភាពក្រសួង | សកម្មភាពថ្នាក់ដឹកនាំ ពិធីបិទ “សន្និបាតបូកសរុបលទ្ធផលការងារវិស័យទេសចរណ៍ឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៥” ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្ត្រី ព័ត៌មានថ្មីៗ | សកម្មភាពក្រសួង កត្តាសុខសន្តិភាព ស្ថិរភាពនយោបាយ ជាមូលដ្ឋានគ្រឹះដ៏សំខាន់ក្នុងការអភិវឌ្ឍវិស័យទេសចរណ៍ និងធានារក្សាកិត្តិនាមកម្ពុជា ប្រសាសន៍សំខាន់ៗ | ព័ត៌មានថ្មីៗ | សម្ដេចមហាបវរធិបតី សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្រ្តី នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ក្នុងពិធី បិទសន្និបាតបូកសរុបលទ្ធផលការងារឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៥ របស់ក្រសួងទេសចរណ៍ ព័ត៌មានថ្មីៗ | សកម្មភាពការងារប្រចាំសប្តាហ៍ | សកម្មភាពរដ្ឋមន្ត្រី ក្រសួងទេសចរណ៍ បាននិងកំពុងដំណើរការសន្និបាតបូកសរុបលទ្ធផលការងារវិស័យទេសចរណ៍ឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៥ ជាលក្ខណៈមហាគ្រួសារវិស័យទេសចរណ៍បើកទូលាយ ព័ត៌មានថ្មីៗ | សកម្មភាពរដ្ឋមន្ត្រី ពិធីបើក “សន្និបាតបូកសរុបលទ្ធផលការងារវិស័យទេសចរណ៍ឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅការងារ ឆ្នាំ២០២៥” បណ្ណាល័យរូបភាព When Shaolin Meets Bokator at Angkorអបអរសាទរ ពិធីបើក “ឆ្នាំនៃការផ្លាស់ប្តូរប្រជាជននិងប្រជាជន កម្ពុជា-ចិន ២០២៤»